Pracownia psychologiczna w Pucku – o nas

Nasza pracownia psychologiczna w Pucku to miejsce, w którym każdy pacjent otrzymuje fachową pomoc i wsparcie w różnego typu problemach. To także placówka wyspecjalizowana w świadczeniu usług dla pracodawców i pracowników z różnych branż, w której prowadzimy różnego typu badania psychologiczne.

Oferujemy pełen zakres badań psychologicznych w tym badania kierowców i psychoterapię. Mamy wszelkie zezwolenia, konieczne do prowadzenia badań psychotechnicznych i wystawiania odpowiednich orzeczeń i opinii.

Podstawowym zadaniem pracowni są badania medycyny pracy i psychologiczne kierowców, na potrzeby medycyny pracy i na posiadanie oraz posługiwanie się bronią. Nasza oferta jest skierowana do kierowców samochodów ciężarowych, kierowców posługujących się samochodami służbowymi, pracowników budowlanych, elektryków, sprzątaczek, operatorów sprzętu tj. koparki, ładowarki, suwnice, walce itp.) magazynierów, osób pracujących na morzu oraz osób, które mają do czynienia w pracy z chemikaliami itp.

Natomiast w ramach psychoterapii:

  • udzielamy pomocy w kryzysie i w zaburzeniach relacyjnych,
  • wspieramy po utracie nadziei,
  • wspomagamy w depresji.

Dlaczego warto nam zaufać?

Wyróżnia nas wieloletnie doświadczenie, elastyczne i pełne empatii podejście do wszystkich naszych pacjentów, jak również szeroki wachlarz usług, skierowanych do różnych grup docelowych.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty pracowni psychologicznej TEST.

2

Pracownia