ikonka gabinet

TEST EWA KOHNKE – profesjonalna psychoterapia w Pucku

W naszych gabinetach przeprowadzamy wizyty i terapie psychologiczne, a także różnego rodzaju testy i badania psychologiczne , m.in. dla kierowców kat. B, dla operatorów, na pozwolenie na broń, IQ itd. Ponadto zajmujemy się diagnostyką psychologiczną związaną z orzecznictwem psychologicznym.

Nasza oferta skierowana jest więc nie tylko do klientów indywidualnych, którzy poszukują fachowej pomocy psychologicznej, ale także do firm, które chcą wysłać swoich pracowników (operatorów, elektryków, kierowców zawodowych itd.) na badania wymagane przez odrębne przepisy.

Kiedy psycholog okaże się niezastąpiony?

Zdrowie psychiczne jest ważne tak samo jak zdrowie fizyczne – na szczęście coraz częściej się o tym mówi, przez co wzrasta społeczna wiedza o psychologii i psychoterapii. Wiele osób poszukuje dziś kompleksowego wsparcia w radzeniu sobie z problemami emocjonalnymi. A my takie wsparcie zapewniamy w naszej pracowni psychologicznej.

Każde spotkanie ze specjalistą może być szansą na uwolnienie się od dotychczasowych traum i blokad i zyskanie nowej jakości życia. Czasem potrzebna jest tylko jednorazowa wizyta, a niekiedy wskazana jest terapia psychologiczna. Doświadczony psycholog będzie w stanie dobrać dla swojego pacjenta najlepszą dla niego opcję.

Test 2-drive

Badania medycyny pracy

Badania psychologiczne

Psychoterapia

Co nas wyróżnia?

Dlaczego nasza pracownia psychologiczna jest warta polecenia? Ponieważ pracują tu najwyższej klasy specjaliści, którzy z empatią i wyczuciem reagują na problem i mierzą się z nim w sposób jak najbardziej profesjonalny, w oparciu o aktualną wiedzę i rekomendowane przez specjalistów metody terapeutyczne.

To, co nas jeszcze wyróżnia, to wszechstronność dostępnych usług. Prowadzimy nie tylko psychoterapię, ale także psychotesty oraz badania skierowane do różnych grup zawodowych. Właśnie dlatego zgłasza się do nas szerokie grono klientów.

Zapraszamy do zapoznania się z nasza pełną ofertą!

 

ikonka puzzle

ikonka mózg

ikonka serce